DANSANDE
KRIGAREN

där himmel möter jord
 

"Tusen tusen tack Pia för en makalös behandling och fantastisk förvandling. Och en i många stycken utomsinnlig upplevelse! Känner mig mjuk och rörlig på ett sätt som jag inte gjort på riktigt länge Och förunderligt fri i sinnet. Och hel, när jag försöker tona in"
 

Lars Nejstgaard, Färgelanda

"Idag kom eldprovet på höjdrädslan! Jag blev utelåst med nyckeln kvar i lägenheten & fick klättra ut genom fönstret & ta stegen ner! & vet du .. ingen olustkänsla alls!
Så coolt, yeeehy!" Tack! Jenny

Kommande evenemang
Sat, Jun 13
Grönemad
SUPYoga i Grönemad
Sätt guldkant på sommaren med SUPYoga i Grönemad!
Share
Thu, Jun 25
Kyrkvikens Camping Resö
Retreat på land & hav
Naturen bjuder in till retreat!
Share
Tue, Jun 30
Dansande krigaren
Köp friskvård till rabatterat pris!
Underbar, djupgående healingmassage, fyll på kroppen med ny energi! "Lyxkur går knappt att beskriva med ord. Med sin lyhördhet lyckas Pia fylla på precis det där man behöver. Går där i från påfylld i kropp, själ & sinne. Fantastiskt! " Gunilla Torstensson, Fjällbacka
Share
Tue, Jul 07
Kyrkvikens Camping Resö
Lär dig paddla SUP
Njut av nuet, lär dig paddla SUP!
Share
Wed, Jul 08
Kyrkvikens Camping Resö
Retreat på land & hav
Naturen bjuder in till retreat!
Share
Thu, Jul 16
Kyrkvikens Camping Resö
Lär dig paddla SUP
Njut av nuet, lär dig paddla SUP! Lär dig grunderna i SUPpaddel, Kyrkviken, Resö.
Share
Mon, Jul 20
Grönemad
SUPYoga i Grönemad (1)
Sätt guldkant på sommaren med SUPYoga i Grönemad!
Share
Thu, Jul 23
Kyrkvikens Camping Resö
Lär dig paddla SUP
Njut av nuet, lär dig paddla SUP! Lär dig grunderna i SUPpaddel, Kyrkviken, Resö.
Share
Mon, Jul 27
Grönemad
SUPYoga i Grönemad
Sätt guldkant på sommaren med SUPYoga i Grönemad!
Share
Thu, Jul 30
Kyrkvikens Camping Resö
Lär dig paddla SUP
Njut av nuet, lär dig paddla SUP! Lär dig grunderna i SUPpaddel, Kyrkviken, Resö.
Share
Sun, Aug 23
Kyrkvikens Camping Resö
Retreat på land & hav
Naturen bjuder in till retreat!
Share
Sun, Sep 06
Kyrkvikens Camping Resö
Retreat på land & hav
Naturen bjuder in till retreat!
Share
Sun, Sep 13
Kyrkvikens Camping Resö
Retreat på land & hav
Naturen bjuder in till retreat!
Share
Tue, Oct 27
Kultur på Gårdemyr
Yoga Meditation Chakrarening (1)
En inre höststädning!
Share
Tue, Nov 17
Kultur på Gårdemyr
Yoga Meditation Healing (1)
Återhämtning för både kropp & sinne!
Share
Thu, Jun 04
Grönemad
SUPYoga i Grönemad (1)
Sätt guldkant på sommaren med SUPYoga i Grönemad!
Share
Thu, May 21
Grönemad
SUPYoga i Grönemad (1)
Sätt guldkant på långhelgen med SUPYoga i Grönemad!
Share
Wed, Apr 22
Lurvägen 2
Köp friskvård till rabatterat pris!
Underbar, djupgående healingmassage, fyll på kroppen med ny energi! "Lyxkur går knappt att beskriva med ord. Med sin lyhördhet lyckas Pia fylla på precis det där man behöver. Går där i från påfylld i kropp, själ & sinne. Fantastiskt! " Gunilla Torstensson, Fjällbacka
Share

Yoga Hypnos Healing Massage SUPYoga SUP Retreats

Kontakt

Välkommen att kontakta mig via telefon eller mail. Eller om du hellre vill fylla i formuläret & så återkommer jag till dig så snart jag kan.

Tfn 073 98 40 290
dansandekrigaren@gmail.com

 

 
Prenumerera på nyhetsbrevet
  • Facebook
  • Instagram

Norra Svandal 5b, 457 93 Tanumshede

Tel: 073-98 40 290, dansandekrigaren@gmail.com

Hemsidan levereras av Dansande krigaren
2020 Copyright © Dansande krigaren