top of page
DANSANDE KRIGAREN

Yogakväll i Midvintertid

tors 11 dec.

|

Tanumshede

Välkommen till en kväll fylld av ro, reflektion och harmoni. Vi samlas för att finna stillhet inför den stundande juletiden och tona in oss i goda, närande energier.

Inga biljetter till försäljning
Se andra evenemang
Yogakväll i Midvintertid
Yogakväll i Midvintertid

Tid och plats

11 dec. 2025 17:30 – 20:00

Tanumshede, Björkvägen 6, 457 32 Tanumshede, Sverige

Om evenemanget

Landar i stillhet inför Lucia och julens magi

Välkommen till en kväll fylld av ro, reflektion och harmoni. Vi samlas för att finna stillhet inför den stundande juletiden och tona in oss i goda, närande energier.

Kvällen bjuder på:✨ Rofylld yinyoga i samklang med vattenelementet enligt traditionell kinesisk medicin, som stödjer flödet av livskraft och inre balans. Guidade meditationer för att öppna upp hjärtat och skapa en djupare kontakt med själ, hjärta & julmagi. ✨ Om vädret tillåter, inleder vi med en ceremoni vid elden utomhus, där vi välkomnar vintertidens stillhet & sätter intentionen för stundande juletid.

Tid: Kl. 17.30–20.00

Kostnad:

  • 300 kr vid bokning senast 27 november


Dela detta evenemang

Prenumerera på inspirationsbrevet

Tack för att du skickar in!

  • Facebook
  • Instagram

Norra Svandal 5b, 457 93 Tanumshede

Tel: 073-98 40 290,

kontakt@dansandekrigaren.se
 

Hemsidan levereras av Dansande krigaren 
2025 Copyright © Dansande krigaren

Bankgiro 5870-6342
Swish 123 215 90 02

bottom of page